Koolivaheaeg

22.-28.04.2024 on koolivaheaeg. Kolmas trimester jätkub 29. aprillil.

"Noored toetavad noori" õpituba (29.04 kell 13-15)

Projekti „Noored toetavad noori“ viimane õpituba „Tervislik toitumine“.

Murdmaajooksu võistlused Tõrvas (30.04)

Õpilased osalevad murdmaajooksu võistlustel Tõrvas.

GPS-orienteerumine (30.04)

7. klassi eestvedamisel GPS-orienteerumine ja viktoriin maastikul.

Rahvusvahelise tantsupäeva tähistamine (30.04)

Rahvusvahelise tantsupäeva tähistamine. Sel aastal on ühistantsuks „Ingliska“.

Otepää valla riimkroonika tänusündmus (02.05)

Neljapäeval, 2. mail kell 18.00 saavad Otepää kultuurimajas tänatud selleaastased riimkroonikud ning avalikustatud Otepää valla riimkroonika konkursi võistlustööd. Õhtule lisab värvi luuletaja, kirjanik ja kunstnik Aapo Ilves! Õhtu saab olema luulet, muusikat ning kirjandust täis! Tule kindlasti! Sündmus on tasuta.

Sisseastumiskatsed Otepää Muusikakooli

Otepää Muusikakooli Keeni õppekoht ootab uuel õppeaastal õpilasi klaveri ja kitarri erialale. Sisseastumiskatsed toimuvad 4. juunil kell 12-14 Keenis ja 6. juunil kell 12-17 Otepääl. Sisseastumiskatsetele tulles valmista ette üks vabalt valitud laul. Info ja registreerimine telefonil 5303 3037 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

| Kooli info ja teated | Lasteaia info ja teated | Vabad ametikohad |